Karel Zahrádka

305448. Remízek nad řekou

popis: Olej na plátně fixovaném na kartonu, 50x55 cm. Signováno vlevo dole Karel Zahrádka. Rámováno.

pozn.: Rám mírně poškozen.

dražba ukončena: 03.07.2020 20:10:17

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 900 Kč