Karel Zeman - Soubor 4 grafických listů

Perokresby, vrchní kresba 9x4cm, spodní kresba 5x4 cm. Signováno dole uprostřed Karel Zeman. Pasparta, sklo.

Pozn.: Polep na skle mírně poškozen.

o autorovi: 1949
Grafik, medailér, rytec, ilustrátor. Studoval u D. Chatrného na SUPŠ v Brně a na VŠUP v Praze u profesorů Andrleho a Sklenáře, na stipendijním pobytu byl v Mohuči (Gutenbergovo muzeum). Kromě grafiky a medailérství se věnuje také monumentální sochařské tvorbě. Vytvořil stovky litých a ražených medailí, navrhuje také exlibris a plakáty. Je členem SČUG Hollar, Asociace umělců medailérů a UVU ČR. Jeho práce jsou zastoupeny v NG Praha a v dalších významných českých i zahraničních galeriích a muzeích.

47113. Soubor 4 grafických listů
Dražba ukončena:15.07.2020 23:11:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:800 Kč

800 Kč limit (15.07.2020 16:51:45) 7300