Perokresby, vrchní kresba 9x4cm, spodní kresba 5x4 cm. Signováno dole uprostřed Karel Zeman. Pasparta, sklo.
Pozn.: Polep na skle mírně poškozen.
o autorovi: 1949
Grafik, medailér, rytec, ilustrátor. Studoval u D. Chatrného na SUPŠ v Brně a na VŠUP v Praze u profesorů Andrleho a Sklenáře, na stipendijním pobytu byl v Mohuči (Gutenbergovo muzeum). Kromě grafiky a medailérství se věnuje také monumentální sochařské tvorbě. Vytvořil stovky litých a ražených medailí, navrhuje také exlibris a plakáty. Je členem SČUG Hollar, Asociace umělců medailérů a UVU ČR. Jeho práce jsou zastoupeny v NG Praha a v dalších významných českých i zahraničních galeriích a muzeích.