Karel Živný - Kozlov - Návrat domů

Olej na plátně, 70x95 cm, signováno vpravo dole K. Živný 25, rám.

Pozn.: Rám poškozen. Malba poškozena.

o autorovi: 1899 – 1973
Malíř, grafik. Studoval na AVU v Praze u J. Obrovského a M. Švabinského. Působil jako reklamní malíř a od r. 1931 jako korektor u Bati ve Zlíně. Ve svých malbách se inspiroval především krajinou Valašska. Vystavoval u nás i v zahraničí. Psal a ilustroval cestopisné črty do časopisů.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 10 000 Kč.

14771. Kozlov - Návrat domů
Dražba ukončena:30.11.2017 18:14:44
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:800 Kč

800 Kč limit (30.11.2017 18:09:44) 85
700 Kč 28.10.2017 9:50:55 831