Karel Živný - Kozlov - Dřevěný seník

Olej na plátně, 70x95 cm, signováno vpravo dole K. Živný, rám.

Pozn.: Rám poškozen. Malba mírně poškozena.

o autorovi: 1899 – 1973
Malíř, grafik. Studoval na AVU v Praze u J. Obrovského a M. Švabinského. Působil jako reklamní malíř a od r. 1931 jako korektor u Bati ve Zlíně. Ve svých malbách se inspiroval především krajinou Valašska. Vystavoval u nás i v zahraničí. Psal a ilustroval cestopisné črty do časopisů.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 10 000 Kč.

14673. Kozlov - Dřevěný seník
Dražba ukončena:29.11.2017 21:34:29
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:1 400 Kč