Karel Živný - Muž s knírkem

Olej na plátně. 54x42 cm. Signováno vpravo nahoře Živný. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen. Malba poškozena.

o autorovi: 1899 – 1973
Malíř, grafik. Studoval na AVU v Praze u J. Obrovského a M. Švabinského. Působil jako reklamní malíř a od r. 1931 jako korektor u Bati ve Zlíně. Ve svých malbách se inspiroval především krajinou Valašska. Vystavoval u nás i v zahraničí. Psal a ilustroval cestopisné črty do časopisů.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 10 000 Kč.

41073. Muž s knírkem
Dražba ukončena:27.02.2020 20:36:55
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:700 Kč