Karel Živný - Podzimní krajina - VELKÝ FORMÁT

Olej na plátně, 50x100 cm. Signováno vlevo dole K. Živný 1959. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1899 – 1973
Malíř, grafik. Studoval na AVU v Praze u J. Obrovského a M. Švabinského. Působil jako reklamní malíř a od r. 1931 jako korektor u Bati ve Zlíně. Ve svých malbách se inspiroval především krajinou Valašska. Vystavoval u nás i v zahraničí. Psal a ilustroval cestopisné črty do časopisů.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 10 000 Kč.

308661. Podzimní krajina - VELKÝ FORMÁT
Dražba ukončena:17.05.2021 20:12:59
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:5 500 Kč