Karel Živný - Z Korsiky - Soubor 2 kreseb

rozměry: 19x25 cm a 25x19 cm, obě signovány vpravo dole K. Živný, rámovány, paspartovány, zaskleny.

Pozn.: Rámy mírně poškozeny.

o autorovi: 1899 – 1973
Malíř, grafik. Studoval na AVU v Praze u J. Obrovského a M. Švabinského. Působil jako reklamní malíř a od r. 1931 jako korektor u Bati ve Zlíně. Ve svých malbách se inspiroval především krajinou Valašska. Vystavoval u nás i v zahraničí. Psal a ilustroval cestopisné črty do časopisů.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 10 000 Kč.

14769. Z Korsiky - Soubor 2 kreseb
Dražba ukončena:30.11.2017 18:10:50
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 100 Kč