Katarína Vavrová - Cesta osudom

Kombinovaná grafická technika - kolorovaná 1/1, 48x42 cm. Signováno vpravo dole Katarina Vavrová. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1964
Slovenská grafička a malířka.

26660. Cesta osudom
Dražba ukončena:17.01.2019 20:03:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:7 500 Kč