Kateřina Kukralová - Tiché krajiny

Nejdelší strana: 60 cm

Kyanotypie na papíře, 60x38 cm. Signováno vpravo dole Kateřina Kuk 2025, v tisku značeno autorskou značkou. Rám, sklo, pasparta.

Pozn.: Stav ilustruje příložená fotodokumantace.

o autorovi: Kateřina žije a tvoří v Kutné Hoře, studovala na FF Masarykovy Univerzity v Brně obor Historické vědy. Profesí je restaurátorka uměleckých děl, zatímco volnou tvorbou si kompenzuje přebytky kreativity, které v precizní umělecko-řemeslné restaurátorské práci zužitkovat nelze. Rozpětí tvorby je široké, od klasických malířských technik po zpracování autorských ručních papírů, vždy prostoupené experimentováním. Klasické výtvarné techniky a materiály se skrze intuitivní přistup přetvářejí do nových forem, mezi nimiž aktuálně vyčnívá velkoformátová akrylová malba, rostlinné kyanotypie a materiálové monotypie.

154286. Tiché krajiny
Zbývá:27 dnů, 14 hodin
Konec dražby:26.02.2026 21:44:00
Vyvolávací cena:3 000 Kč