Laszlo Kezdy - Kovacs - Pasáček ovcí

Olej na plátně, 75x100 cm. Signováno vlevo dole Kezdi Kovacs. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1864 - 1942
Maďarský malíř.

51912. Pasáček ovcí
Dražba ukončena:29.10.2020 21:28:22
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:5 500 Kč