Keller - Plachetnice

Olej na plátně, 13x16 cm. Signováno vpravo dole Keller. Rám.

25128. Plachetnice
Dražba ukončena:28.11.2018 22:22:22
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:5 500 Kč