Kemény - Sklizeň

Olej na sololitu, 52x67 cm. Signováno vpravo dole Kemény. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 85 cm

Kemény
101396. Sklizeň
Dražba ukončena:27.09.2023 21:33:00
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:3 000 Kč

3 000 Kč 24.09.2023 12:28:26 51