Klaudie Švrčková - Žena

Akryl a tempera na plátně, 40x30 cm. Signováno vpravo dole Klaudie Švrčková. Rámováno.

Nejdelší strana: 49 cm

o autorovi: 1998

114020. Žena
Dražba ukončena:07.04.2024 21:04:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 000 Kč