Klement Štícha - U vody II.

Kombinovaná technika, 63x67 cm. Signováno vlevo dole Klement Štícha. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1933 - 2013
Narodil se v Chlumu u Zbiroha. Studoval v Praze Vysokou školu architektury a stavebnictví u prof. Jiřího Štursy. Známé jsou jeho realizace výstavních prostor v Plzni a Liberci. Ve své volné tvorbě se věnoval malbě, grafice, ale také gobelínům, keramice i dřevu. Námětem mu často byly města a městečka Plzeňska. Účastnil se mnoha výstav jak doma tak v zahraničí.

Klement Štícha
304362. U vody II.
Dražba ukončena:08.04.2020 20:14:00
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:2 500 Kč