Klimeš - Říčka v parku

Olej na plátně, 72x110 cm. Signováno vlevo dole Klimeš. Rámováno.

Stav: Rám i malba mírně poškozeny.

307987. Říčka v parku
Dražba ukončena:20.03.2021 20:13:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:4 100 Kč