Klouzal - V harému

Olej na kartonu, 64x42 cm, signováno vpravo dole Klouzal, rám, zaskleno.

2328. V harému
Dražba ukončena:27.05.2015 21:16:00
Vyvolávací cena:1 700 Kč
vydraženo za:3 100 Kč