Akryl na plátně, 36x48 cm. Signováno vpravo dole Jana s Láskou. Rámováno.
Pozn.: Vzadu přípis od autorky s věnováním.
Akryl na plátně, malováno včetně rámu. Celkový rozměr 36x48 cm. Signováno vpravo dole Jana s Láskou.
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 17 000 Kč