Kodaň, 1916

49809. Upomínkový talíř "Pro Patria"

popis: Porcelán, podglazurní kobaltový dekor, průměr 21 cm. Značeno Bing Groendahl.

Pozn.: Mírně poškozeno.

zbývá: 7 dnů, 18 hodin

konec dražby: 07.10.2020 19:42:00

vyvolávací cena: 500 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 500 Kč

500 Kč 07.09.2020 18:00:55 5572