Komeda - Tetřevi

Olej na plátně, 50x65 cm, signováno vpravo dole Komeda, rám.

2901. Tetřevi
Dražba ukončena:01.10.2015 20:10:57
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 000 Kč