Neznámý autor - Konvolut 2 prací - Děvčátka

Kombinované techniky, 30x23 cm a 40x27 cm. Nesignovány. Rámy, skla.

Pozn.: Rámy mírně poškozeny.

Neznámý autor
72282. Konvolut 2 prací - Děvčátka
Dražba ukončena:23.01.2022 21:19:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:500 Kč

500 Kč 15.01.2022 22:11:53 1610