Kliment - Stavění panáků

Olej na překližce, 38x50 cm, signováno vpravo dole Kliment, rám.

3655. Stavění panáků
Dražba ukončena:27.01.2016 21:27:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 900 Kč