signováno Kopf - 2 kresby - Portréty dívek

Kresby, obě 16x11 cm, signovány vpravo dole Kopf, rám, pasparta, zaskleno.

Pozn.: Rám mírně poškozen. Pasparta místy znečištěna.

signováno Kopf
5508. 2 kresby - Portréty dívek
Dražba ukončena:29.09.2016 18:21:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:5 500 Kč