Korčák - Zřícenina

Olej na překližce, 50x70 cm, signováno vpravo dole Korčák, rám.

Pozn.: Rám i malba mírně poškozena.

3634. Zřícenina
Dražba ukončena:27.01.2016 21:24:32
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:1 900 Kč