Jsme připraveni stejný prostor poskytnout také dalším sběratelům.
Olej na překližce, 52 x 64 cm. Signováno autorsky vpravo dole. Rámováno ve vídeňském původním ornamentálně zdobeném rámu. Vzadu výstavní razítko - výtvarné umění československé.
Poznámka současného majitele: Prosluněné panorama části toku Veličky v zimní horňácké krajině plně navazující na výbornou krajinomalbu českých krajinářů první čtvrtiny 20. století. V této kvalitě malby ojediněle na trhu s uměním! Dílo původně pochází z vynikající významné sbírky horňáckého výtvarného umění budované po 30 let. Zcela bezkonkurenční na trhu s uměním! Mimořádná příležitost pro sběratele a investory