Koukl

304950. Mořský příboj

popis: Olej na kartonu, 33x48 cm. Signováno vpravo dole Koukl. Rám, pasparta, sklo.

pozn.: Rám mírně poškozen.

dražba ukončena: 25.05.2020 20:11:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 500 Kč

500 Kč 24.05.2020 13:11:58 219