Kratochvíl - Starý mlýn

Olej na plátně fixovaném na kartonu, 44x34 cm. Signováno vlevo dole Kratochvíl. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

307201. Starý mlýn
Dražba ukončena:02.01.2021 20:14:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:4 500 Kč