Kremlička, Filla, Váchal, Born - Soubor 4 grafických listů

1. Váza s knihou na stole - Litografie, 16x14 cm, monogramováno vpravo dole RK, rám, pasparta, zaskleno.
2. Ležící akt - Zinkografie, 10,5x18,5 cm, monogramováno vpravo dole E.F. 33, rám, zaskleno.
3. Ex Libris - Grafický list, 14x10 cm, signováno vpravo dole J. Váchal, rám, zaskleno.
4. Cesta na Parnas - Zinkografie, 7x7 cm, signováno vpravo dole A. Born, rám, zaskleno.

Kremlička, Filla, Váchal, Born
5817. Soubor 4 grafických listů
Dražba ukončena:26.10.2016 18:46:56
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:5 500 Kč