Kupka - Zima v horách

Olej na kartonu. 35x47 cm. Signováno vlevo dole Kupka. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

302449. Zima v horách
Dražba ukončena:01.12.2019 20:43:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:9 500 Kč