Kurt Kempin - Růže ve váze

Olej na plátně, 75x68 cm, signováno vlevo dole Kurt Kempin, rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

16620. Růže ve váze
Dražba ukončena:28.02.2018 19:44:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:3 100 Kč