kvalitní český malíř tvořící pod vlivem stylu Brusel - Brigáda na Letenské pláni

Olej na kartonu, 35x45 cm, nesignováno, rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

kvalitní český malíř tvořící pod vlivem stylu Brusel
9019. Brigáda na Letenské pláni
Dražba ukončena:30.03.2017 21:19:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:7 500 Kč