Květa Monhartová - V rozhovoru

Olej na plátně, 75x55 cm. Signováno vpravo dolu K. Monhartová. Rám.

19796. V rozhovoru
Dražba ukončena:26.04.2018 18:39:05
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:3 700 Kč