Květoslav Oščádal - Odvrácený akt

Pastel, 110x60 cm. Signováno vpravo dole Květoslav Oščádal. Rám, sklo.

Pozn.: rám, mírně poškozen.

36673. Odvrácený akt
Dražba ukončena:31.10.2019 19:31:14
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 000 Kč