K.Vik, V.Silovský, Ch.Vondrouš, F.Duša, V.Kubašta - Soubor 10 grafických listů 1920-1980

Různé grafické techniky, od 35x27cm do 8x4 cm. Některé nesignovány. Volné listy.

Pozn.: Mírně poškozeno.

K.Vik, V.Silovský, Ch.Vondrouš, F.Duša, V.Kubašta
44441. Soubor 10 grafických listů 1920-1980
Dražba ukončena:13.05.2020 20:26:44
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 300 Kč