Neznámý autor - Kytice ve váze

Olej na plátně, 62x50 cm. Signováno vlevo dole nečitelně. Datováno1898. Nerámováno.

Stav: Malba poškozena.

Pozn.: Restaurováno.

Nejdelší strana: 62 cm

Neznámý autor
74373. Kytice ve váze
Dražba ukončena:30.03.2022 22:46:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:5 500 Kč
Chcete prodat podobný obraz?