L. Bahner - Zátiší s hrozny

Olej na kartonu, 32x36 cm. Signováno L. Bahner. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

L. Bahner
29484. Zátiší s hrozny
Dražba ukončena:27.03.2019 18:54:02
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:800 Kč

800 Kč 27.03.2019 18:49:02 3314
700 Kč 03.03.2019 23:23:21 2545