L. Hezanová

27489. Dekorativní kytice

popis: Olej na plátně, 75x95 cm. Signováno vpravo dole L. Hezanová 1937. Nerámováno.

Pozn.: Malba mírně poškozena.

dražba ukončena: 31.01.2019 21:49:29

vyvolávací cena: 600 Kč

vydraženo za: 1 000 Kč