Neznámý autor - Labutě - kvalitní dobový rám

Olej na kartonu, 24x16 cm. Nesignováno. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 36 cm

Neznámý autor
106464. Labutě - kvalitní dobový rám
Dražba ukončena:03.12.2023 20:56:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 100 Kč
Chcete prodat podobný obraz?