Láďa Ehrlich - Skalnaté pobřeží

Olej na kartonu, 25x33 cm, signováno vpravo dole L. Ehrlich 24, rám, zaskleno.

1886, Dobrovice - 1965

Pozn.: Rám mírně poškozen.

3866. Skalnaté pobřeží
Dražba ukončena:28.01.2016 21:27:31
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:6 500 Kč