Ladislav Babůrek - Bohatá kytice

Olej na kartonu, 60x50 cm. Signováno vlevo dole Babůrek. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 77 cm

o autorovi: 1911 – 1973
Malíř. Studoval u V. Sychry. Stal se členem spolku Marold a později Svazu výtvarných umělců, byl členem SVU Mánes. Po válce se jako výtvarník podílel na realizaci československých výstav v Paříži, Bruselu a Rotterdamu. V 60. letech se vrátil do rodného kraje na Třebíčsko, kde se věnoval zobrazování tamní krajiny.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 13 000 Kč.

88517. Bohatá kytice
Dražba ukončena:15.01.2023 20:41:58
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:6 500 Kč