Ladislav Hlávka - Výhled na moře

Olej na plátně, 79x98 cm. Signováno vpravo dole L. Hlávka 31. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1899 - ?
Malíř. Studoval UMPRUM a AVU v Praze u V. Nechleby, také v grafické škole M. Švabinského. Věnoval se figurální tvorbě a krajinářství.

29599. Výhled na moře
Dražba ukončena:27.03.2019 20:45:06
Vyvolávací cena:4 000 Kč
vydraženo za:4 000 Kč

4 000 Kč 27.03.2019 20:40:06 2221