Ladislav Láznička - Borovice

Olej na kartonu, 65x45 cm, signováno vpravo dole L. Láznička, rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

12365. Borovice
Dražba ukončena:20.09.2017 20:37:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:3 900 Kč