Ladislav Pejchl - Na trávě

Olej na plátně, 60x70 cm. Signováno vpravo dele L. Pejchl. Rám.

Pozn.: Rám i malba mírně poškozeny.

o autorovi: 1901 - 1973
Narodil se ve Zlonicích u Slaného. Výtvarné vzdělání získal postupně na UMPRUM, AVU a ČVUT. Studijní cesty podnikl do Francie, Jugoslávie, Itálie a na Slovensko. Jeho dílo bylo spjato převážně s krajinou východních Čech.

22297. Na trávě
Dražba ukončena:26.09.2018 18:24:57
Vyvolávací cena:900 Kč
vydraženo za:2 500 Kč