Ladislav Vele - Dívka s květinou ve vlasech

Olej na plátně, 61x46 cm, signováno vpravo dole L. Vele, rám.

1906, Mukařov u Turnova - 1953, Vestec u Turnova
Student VŠAPS na ČVUT v Praze a FF UK tamtéž. Malíř krajin (Vysočina)
a podobizen. Ve figurální tvorbě ho nejvíce zaujaly motivy z bájí. Výtvarný poradce Městského divadla v Kladně a Horáckého divadla v Jihlavě. Zabýval se také ilustracemi a grafickým designem.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

1763. Dívka s květinou ve vlasech
Dražba ukončena:28.01.2015 19:18:43
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:4 100 Kč