Ladislav Vele - Kytice na stole

Olej na plátně, 90x60cm, signováno vpravo dole L. Vele 43, rám.

Pozn.: Rám poškozen. Vzadu razítko z výstavy v Hradci Králové v roce 1944.

o autorovi: 1906 - 1953
Narodil se v Mukařově u Turnova. Výtvarně vzdělán nebyl, akademické vzdělání získal v jiných oborech. Zabýval se ilustrací a grafickým designem. Ve volné tvorbě se věnoval krajinomalbě a grafice.

10547. Kytice na stole
Dražba ukončena:31.05.2017 20:22:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:1 600 Kč