Ladislav Vele - Šeříky

Olej na plátně, 61x46 cm. Signováno vlevo dole L. Vele. Rám.

Pozn.: Rám i malba mírně poškozeny.

o autorovi: 1906 - 1953
Narodil se v Mukařově u Turnova. Výtvarně vzdělán nebyl, akademické vzdělání získal v jiných oborech. Zabýval se ilustrací a grafickým designem. Ve volné tvorbě se věnoval krajinomalbě a grafice.

27433. Šeříky
Dražba ukončena:31.01.2019 20:46:00
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:600 Kč

600 Kč 13.12.2018 7:36:03 1345