Laszlo Kezdy - Kovacs - Slunce v lese

Olej na plátně, 100x80 cm, signováno vpravo dole Laszlo Kezdy-Kovacs, rám.

Pozn.: Rám i malba poškozeny.

5556. Slunce v lese
Dražba ukončena:29.09.2016 19:09:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:6 000 Kč