Lea Mrázová - Kytice ve váze

Olej na sololitu, 72x30 cm. Signováno vpravo dole Lea Mrázová. Rám.

Pozn.: Rám poškozen. Malba mírně poškozena.

o autorovi: 1906 – 1995
Slovenská malířka, publicistka, překladatelka

33819. Kytice ve váze
Dražba ukončena:26.06.2019 20:59:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:2 500 Kč