Olej na sololitu, 72x30 cm. Signováno vpravo dole Lea Mrázová. Rám. Pozn.: Rám poškozen. Malba mírně poškozena.
o autorovi: 1906 – 1995 Slovenská malířka, publicistka, překladatelka