Legová, J. Munzar, a další... - Konvolut 3 obrazů - Zátiší

Olejomalby, od 44x54 cm do 43x56 cm. Všechny signovány. 1x rámováno, 1x rám, sklo, 1x nerámováno.

Pozn.: Rámy mírně poškozeny.

Legová, J. Munzar, a další...
307981. Konvolut 3 obrazů - Zátiší
Dražba ukončena:20.03.2021 21:02:38
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 900 Kč