Georg Leisek - Busta Františka Josefa

Mramor, výška 73 cm, signováno na levé klopě Leisek.

Pozn.: Místní poškození - klopa, nos, licousy, vyznamenání).

1869
Sochař ve Vídni. Vídeňská Akademie(E. von Hellmer a C. Zumbusch). Práce: sochařská výzdoba hlavní brány Centrálního hřbitova (1906), Burgtheateru, radnice ve Floridsdorfu, Dianiny lázně ve Vídni. Památníky císaře Františka Josefa I. v Prachaticích, Arnau, Ischlu. Hrobka arcivévody Františka Ferdinanda v Arstettenu.

1160. Busta Františka Josefa
Dražba ukončena:02.06.2014 20:32:00
Vyvolávací cena:35 000 Kč
vydraženo za:55 000 Kč