Leo Brož - V židovské čtvrti

Olej na plátně fixovaný na kartonu, 39x51 cm. Signováno vlevo dole Leo Brož. Rám, sklo.

Pozn.: Rám poškozen.

36483. V židovské čtvrti
Dražba ukončena:30.10.2019 19:39:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 400 Kč