Leo Brož

36483. V židovské čtvrti

popis: Olej na plátně fixovaný na kartonu, 39x51 cm. Signováno vlevo dole Leo Brož. Rám, sklo.

Pozn.: Rám poškozen.

zbývá: 13 dnů, 20 hodin

konec dražby: 30.10.2019 19:39:00

vyvolávací cena: 1 000 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 1 200 Kč