Leo Brož

36483. V židovské čtvrti

popis: Olej na plátně fixovaný na kartonu, 39x51 cm. Signováno vlevo dole Leo Brož. Rám, sklo.

Pozn.: Rám poškozen.

dražba ukončena: 30.10.2019 19:39:00

vyvolávací cena: 1 000 Kč

vydraženo za: 3 400 Kč